Lady Era Nedir

Lady Era bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarında başvurduğu Fransa üretimi bir üründür. İlaç değil, gıda takviyesidir. Lady eranın etkisi alındıktan sonra 20-30 dakikada etkileri başlar ve ortalama 3 saat boyunca devam eder. Lady era paket içerisinde 4 tablet bulunur, günlük kullanım dozajı 1 adettir. Lady era kapsül bayanların ilişki sırasında birden fazla orgazm olmasını sağlayarak ruhsal yönden rahatlama sağlar.

Lady era Türkiye satış sitemizden verdiğiniz siparişler kapıda ödeme, kredi kartı veya EFT-Havale olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Lady era siparişlerinizi kapıda kontrol ederek de teslim alabilirsiniz. Lady era siparişinizi canlı destek hattından sol tarafta bulunan sipariş ver düğmesinden veya 0 545 230 17 61 nolu telefonumuzdan verebilirsiniz.

Bayan Viagrası olarak bilinen Lady Era, alındıktan sonra 20-30 dakikada etkileri başlar ve ortalama 3 saat boyunca devam eder. Her yaştan kadının kullanabileceği Lady Era paketi içerisinde 4 tablet bulunur, günlük kullanım dozajı 1 adettir. Etkisi ispatlanmış, bayan azdırıcı Lady Era hapı aç karnına KULLANILMAMALIDIR! Hamilelik düşünüyorsanız, Böbrek ve karaciğer rahatsızlığınız varsa, Yüksek tansiyon hastasıysanız doktorunuza danışmadan bu ürünü kullanmayın. Lady era bayan azdırıcı ilaç değil gıda takviyesidir. Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, Lady era ürünü hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz.


Orjinal Lady Era siparişi vermek için 0 545 230 17 61

Sipariş Ver